Новини Маріупольської РДА

13 Грудня, 2021 р., 10:24
Хоча в більшості випадків народження дитини відбувається в потрібний термін і пологи проходять без проблем, іноді виникають ситуації, коли новонароджена дитина особливо вразлива.
10 Грудня, 2021 р., 17:00
Для підсилення важливості значення правової освіти в подальшій розбудові України, як правової держави, виховання у громадян поваги до закону і прав людини було започатковано проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає період з 6-10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
10 Грудня, 2021 р., 15:27
Коронавірусна хвороба забрала ще 37 життів у Донецькій області. Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.
10 Грудня, 2021 р., 15:22
За добу 09 грудня 2021 року в Україні зафіксовано 11327 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 1010, медпрацівників – 214).
10 Грудня, 2021 р., 11:49
10 грудня відбувся в онлайн-режимі Регіональний вебінар на тему "Перспектива впровадження курсу "Агросфера" у закладах освіти України", в якому взала участь головний спеціаліст з гуманітарних питань управління соціально-економічного розвитку територій райдержадміністрації Валерія ОСІННЯ.
10 Грудня, 2021 р., 11:01
Метою проведення челенджу є віртуальне знайомство та привернення уваги населення Маріупольського району до проблеми запобігання насилля. Більше ніж 150 осіб різного віку взяли участь виставивши свої світлини з хештегами. Дякуємо всім учасникам, та за умовами челенджу, розміщаємо районний фотоколаж з кращих фото.