Новини Маріупольської РДА

29 Листопада, 2021 р., 11:40
З минулим професійним святом аграріїв громади привітав заступник голови Маріупольської райдержадміністрації Олексій ВОРОБЙОВ та вручив нагороди від голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла КИРИЛЕНКА.
26 Листопада, 2021 р., 11:00
Дана ініціатива реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації Дія.Цифрова освіта.
24 Листопада, 2021 р., 19:36
Побачили потужну енергогенеруючу компанію, що входить до складу ДТЕК та виробляє електричну та теплову енергію для потреб східних регіонів України.
24 Листопада, 2021 р., 18:35
Для делегатів провели загальний інструктаж із техніки безпеки, розділили на дві групи, одна з яких оглянула поверхню шахти, а інша спустилася під землю.
24 Листопада, 2021 р., 11:31
Маріупольська райдержадміністрація надає інформацію стосовно приватизації об’єктів державної власності у Донецькій області, аукціон по яким заплановано до 17.12.2021 року (сайт privatization.gov.ua розділ мала приватизація), а саме:
24 Листопада, 2021 р., 11:15
Сьогодні керівництво Маріупольського району з робочим візитом відвідують Покровський район з метою обміну досвідом, вивчення успішно реалізованих проєктів та налагодження конструктивної співпраці.
23 Листопада, 2021 р., 17:15
Актуальними до обговорення стали питання щодо оформлення субсидії та надання послуг. Усі проблемні питання взяті на особистий контроль керівництвом громади.