Новини Маріупольської РДА

06 Грудня, 2021 р., 16:00
На святі були присутні офіцери та прапорщики, сержанти та солдати, працівники Збройних сил – усі, хто в цей нелегкий час, виконуючи благородний обов’язок, стоять на сторожі недоторканності та цілісності нашої держави, на сторожі миру та спокою.
06 Грудня, 2021 р., 14:30
В рамках Всеукраїнської акції 16 днів проти насильства 03 грудня 2021 року психологами КУ «Маріупольський РЦНСП» була проведена лекція з елементами тренінгу на тему: «Ми за життя без насильства», для учнів Чермалицької ЗОШ.
06 Грудня, 2021 р., 11:38
У рамках «16 днів проти насильства» карткова ігрова методика «КОЛО БЕЗПЕКИ» має особливу популярність! Метою гри є формування в учасників системи уявлень і знань щодо явища насильства, форм та методів його попередження й подолання, а також особливостей звернення по допомогу у разі ризику ситуації насильства або безпосереднього випадку.
06 Грудня, 2021 р., 11:03
У заході взяли участь керівництво району та міста, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, ветерани, представники громадських організацій, учасники антитерористичної операції на сході України, військовослужбовці збройних сил України, мешканці та гості міста.
06 Грудня, 2021 р., 11:02
У 1992-му році Генеральна Асамблея ООН в спеціальній резолюції проголосила щорічну подію всесвітнього масштабу – 3 грудня стало датою Міжнародного дня людей з інвалідністю. Про проблеми людей з інвалідністю заговорили, питання перевели в площину активних практичних рішень, права людей з інвалідністю почали закріплювати на законодавчому рівні.
02 Грудня, 2021 р., 09:12
 01 грудня 2021 року архівним відділом Маріупольської районної державної адміністрації, в рамках реорганізації сільських рад, проведено приймання документів Комишуватської сільської ради (2009-2017) та Стародубівської сільської ради (2009-2018) від архівного відділу Мангушської селищної ради.
01 Грудня, 2021 р., 15:49
У листопаді-грудні цього року виповнюється 100 років Другого Зимового походу Армії Української Народної Республіки – останньої спроби збройним шляхом повернути втрачену державність. Водночас Україна вшановуватиме вояків Армії УНР, розстріляних біля містечка Базар.
01 Грудня, 2021 р., 11:50
Форум організовано Донецькою облдержадміністрацією спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. У заході передбачається участь надзвичайного та уповноваженого посла Латвійської Республіки в Україні Ілгварса КЛЯВИ.
01 Грудня, 2021 р., 08:01
Шановні співробітники та ветерани органів прокуратури! Вітаємо Вас з професійним святом!