Новини Маріупольської РДА

18 Листопада, 2021 р., 08:18
Сексуальне насилля – найважча форма жорстокого поводження над дітьми. Це
16 Листопада, 2021 р., 15:24
Толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур
15 Листопада, 2021 р., 16:53
Ініціатива реалізується проєктом Міністерства цифрової трансформації України «Дія.Цифрова освіта» – національною платформою з цифрової грамотності.
12 Листопада, 2021 р., 14:07
Люди, яких щепили двома дозами вакцини проти COVID-19, за потреби можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію.
10 Листопада, 2021 р., 15:12
Населення Маріупольського району відповідно до статистичної звітності долучається активно до щеплення від COVID - 19. Кожен мешканець міста, селища, громади має власну мотивацію - зберегти здоров'я своє та близьких, зберегти місце роботи, відвідувати громадські місця.
10 Листопада, 2021 р., 14:58
На нараді були надані результати моніторингу стану вакцинації в районах Донецької області та територіальних громадах. Відповідно до даних Маріупольський район посідає по загальній вакцинації населення друге місце в Донецькій області, але спостерігається низький рівень вакцинації людей вікової категорії 60+, по захворюваності на COVID-19 район знаходиться на четвертому в області місці.