Онлайн-нарада "День ментального здоров’я"

Дата: 10.10.2023 16:32

Сьогодні, 10 жовтня 2023 року голова Маріупольської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Наталія БУКРЄЄВА взяла участь в онлайн-нараді "День ментального здоров’я" під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації, обласної військової адміністрації Дениса КЛЮШНІКОВА.

В ході засідання було розглянуто та обговорено питання впровадження охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України у Донецькій області.

В.о. директора КНП «Психіатрична лікарня м. Маріуполь», регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров'я у Донецькій області Ілона КИСЛИЦЬКА розповіла про впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я у Донецькій області.

Завідувач кафедри психіатрії, психотерапії, наркології та медичної психології Донецького національного медичного університету, кандидат медичних наук, доцент Генадій ПУТЯТИН проінформував про забезпечення кадрового потенціалу та міжнародну партнерську взаємодію.

Заступник начальника Покровської міської військової адміністрації Олена ХАРЧЕВНА розповіла про впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» на платформі Покровської громади.