Порядок складання та подання запитів на одержання публічної інформації

 

1. Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

2. Запитувач  має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

3. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном,  електронною поштою) на вибір запитувача.

4. Письмовий запит подається в довільній формі.

5. Запит на інформацію має містити: 1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є; 2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити  чи зміст документа, щодо кого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

6. З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію, які можна отримати в розпорядника інформації та на офіційному веб-сайті відповідного розпорядника. Зазначені форми мають містити стислу інструкцію щодо процедури подання запиту на інформацію, її отримання тощо.

7. У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його має оформити відповідальна особа з питань запитів на інформацію, обов'язково зазначивши в запиті своє ім'я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.

Згідно Закону України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації» фізичні, юридичні особи, об’єднання громадян без статусу юридичної особи, крім суб’єктів владних повноважень, можуть звертатися до Волноваської райдержадміністрації із запитами на отримання інформації.

У запиті необхідно вказати ім’я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, номер телефону, опис інформації, яку хотіли б отримати (вид, назва, реквізити або зміст документа, за яким зроблено запит), підпис і дату.

Публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених вищевказаним законом.

Надання публічної інформації райдержадміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит. Запити подаються в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

Відповідно до статті 6 вищевказаного закону публічною інформацією з обмеженим доступом є: конфіденційна інформація; таємна інформація; службова інформація.

Для отримання інформації до райдержадміністрації можна звертатися за адресою: 87515, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Куїнджі,87, телефон (066) 754-42-03.

Відповідальна особа з питань запитів на інформацію – головний спеціаліст відділу документообігу та контролю райдержадміністрації Шол Анна Олександрівна.

Електронна адреса: E-mail: mrpl.rda@dn.gov.ua

         Форма для подання запитів на публічну інформацію

 

Маріупольська районна державна адміністрація Донецької області

_______________________________

____________________________________

                                                                                   (ПІБ (або найменування юридичної особи) запитувача)

________________________________

_____________________________________

(поштова адреса (місцезнаходження)

________________________________

(контактний телефон)

 

  

ЗАПИТ

на отримання публічної інформації

 

(загальний опис інформації)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

(або вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)

 

Прошу надати мені відповідь у визначений законом термін.

 

Відповідь надати (підкреслити обрану категорію):

 

Поштою

/Вказати поштову адресу/

 

 

Факсом

/Вказати номер факсу/

 

Електронною поштою

 

/Вказати E-mail/

 

В усній формі

/Вказати номер телефону/

 

 

дата запиту                                                                                                 підпис

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь