Дата: 11.10.2023 07:34

10 жовтня за підтримки голови Маріупольської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Наталії БУКРЄЄВОЇ, в рамках заходу «День ментального здоров’я» на базі Центру підтримки ВПО Маріупольського району "Серце Сходу" у місті Дніпро відбулася лекція психологині "Маріупольської Асоціації Жінок Берегиня", доктора философії Анни Скляр «Логотерапевтичні засади ментального здоров’я: пошук внутрішнього сенсу під час війни».

У заході взяли участь керівники територіальних громад району, працівники райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування району, мешканці територіальних громад Маріупольського району.

Було розглянуто основні техніки психологічної самодопомоги та сфери плекання стійкості. Проведено стабілізуючий тренінг пошуку особистих ресурсів для підтримки ментального здоровья, мужності та зміцнення сили духу.

Протягом зустрічі, що увійшла до Всеукраїнської програми ментального здоров’я (за ініціативою першої леді Олени Зеленської), усі учасники отримали можливість покращити свій психоемоційний стан.

Бажаємо усім доброго здоров’я, морального і фізичного благополуччя, витримки та психологічної стійкості.

Маріупольська Асоціація Жінок Берегиня