Дата: 22.09.2023 16:31

Відбулося чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Юлії Костюніної.

На засіданні значну увагу було приділено реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я, метою якої є сприяння формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я.

Голова Маріупольської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Наталія Букрєєва акцентувала увагу на нагальній проблемі кадрового забезпечення в районних державних адміністраціях та територіальних громадах Донецької області в період воєнного стану та після деокупації територій.

За результатами наради надані відповідні доручення. Фото без описуФото без опису