Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Маріупольській районній військовій адміністрації.

Дата: 26.09.2023 16:10

Відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Маріупольській районній військовій адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Наталії Букрєєвої.

На засіданні обговорили питання щодо проблем наповнення Реєстру пошкодженого та знищеного майна та стан створення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені і знищені об’єкти нерухомого майна на території району.

Заслухали інформацію щодо доступу до послуг Пенсійного Фонду України мешканцям Маріупольського району, а також про зайнятість населення та перспективи щодо підвищення зайнятості населення після деокупації.

В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, заслухали інформацію щодо координації її на районному рівні.

В засіданні Координаційного центру взяли також участь заступник начальника управління соціального захисту населення-начальник відділу моніторингу соціальних програм департаменту соціального захисту населення Донецької обласної державної адміністрації Ольга Бондаренко, фахівець зі зв’язків з органами влади Данської ради у справах біженців (DRC) Ігор Верзулов, в.о. начальника відділу обслуговування громадян №17 м. Маріуполь Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Катерина Стакан, в.о. директора КНП «Психіатрична лікарня м. Маріуполь « - регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я у Донецькій області, радник голови облдержадміністрації з питань ментального здоров’я Ілона Кислицька.