Новини Маріупольської РДА

28 Жовтня, 2021 р., 15:11
стосовно об’єктів приватизації державної власності по Донецькій області, аукціон по яким заплановано з 01.11.2021 по 30.11.2021 року:
28 Жовтня, 2021 р., 11:43
З метою активізації роботи по створенню безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю на території району при райдержадміністрації створино консультативно- дорадчий орган - районний комітет забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об‘єктів соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури.
28 Жовтня, 2021 р., 10:00
Сьогодні, 28 жовтня 2021 року, минає 77 річниця вигнання нацистів з України. Саме в цей день вшановується пам’ять усіх, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.
25 Жовтня, 2021 р., 12:23
Нагадуємо громадянам, жителям населених пунктів району, сільськогосподарським виробникам, фермерам, керівникам підприємств, установ та організацій, що законодавством України забороняється спалювання всіх видів відходів на територіях домоволодінь і в сміттєзбірниках, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах.