"Лист Герою!"

Дата: 06.10.2022 12:34

З нагоди Дня захисників та захисниць України Маріупольська районна державна адміністрація, районна військова адміністрація запускає акцію "Лист Герою!".

Сьогодні ми безмежно вдячні кожному солдату, який ризикуючи життям, стоїть на сторожі нашого спокою. Щоб підбадьорити військових та висловити їм підтримку запрошуємо мешканців Маріупольського району долучитись до патріотичної акції.

Напишіть воїнам лист з добрими словами та побажаннями, намалюйте Україну такою, якою ви її бачите, а ми подбаємо про те, щоб доставити листи нашим захисникам та захисницям, в тому числі і в найгарячіші точки.

Листи Ви можете залишити в центрах "ЯМаріуполь", які знаходяться у вашому місті. Листи з різних куточків України поїдуть в нашу сильну та незламну Донецьку область.

Прийматимуть листи до 14 жовтня??

Слова мають значення! Підтримайте наших героїв????????Фото без опису