«ТЕЛЕФОН ДОВІРИ» в Маріупольській райдержадміністрації

Райдержадміністрація доводить до відома мешканців Маріупольського району, що в райдержадміністрації щоденно з 8.00 до 17.00  (перерва з 12.00 до 13.00), крім вихідних,  діє «Телефон довіри» за номером: (066) 754-42-03, на який громадяни можуть звертатися для вирішення  проблемних питань.

Електронна приймальня.

Адреса: Донецька обл., Маріупольський р-н, м. Маріуполь, вул. Куїнджі,87

Поштовий індекс: 87515

Час роботи: з 8:00 до 17:00 (у п’ятницю  до 16.00)

E-Mail адреса: mrpl.rda@dn.gov.ua

Контактні телефони: 068 799 50 06, 066 754 42 03

Електронні звернення розглядаються згідно з вимогами Закону України «Про звернення громадян». На них надається письмова відповідь у встановлений законом термін (поштою, або електронною поштою) на офіційному бланку органу влади за підписом відповідальної посадової особи.

Для того щоб відправити електронне звернення до Маріупольської райдержадміністрації, необхідно заповнити форму, що розміщена нижче, або надіслати листа безпосередньо на адресу електронної пошти: mrpl.rda@dn.gov.ua

Нагадуємо, що згідно з вимогами законодавства у зверненні обов’язково вказуються: прізвище, ім’я, по-батькові заявника, адреса та зміст звернення. Анонімні звернення (без зазначення ПІБ та адреси), а також звернення, в яких відсутній зміст (опис конкретної проблеми, яка підлягає вирішенню), розгляду не підлягають.

Також для прискорення розгляду звернення та можливості оперативного зворотного зв’язку із заявником просимо вказувати номер контактного телефону.