Під головуванням заступника голови Маріупольської райдержадміністрації Олексія ВОРОБЙОВА відбулось перше засідання районного комітету доступності

Дата: 28.10.2021 11:43

З метою активізації роботи по створенню безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю на території району при райдержадміністрації створино консультативно- дорадчий орган - районний комітет забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об‘єктів соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури.

На засіданні обговорили проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар'єрності об’єктів оточення і послуг для осіб з інвалідністю.

Серед присутніх на засіданні були: завідувач сектору містобудування, архітектури та захисту довкілля управління соціально- економічного розвитку територій райдержадміністрації Ганна ЛЮБІМОВА, директор КУ «Маріупольський РЦНСП» Альона ЧІПЧЕВА та заступники голів сільської, селищних рад.

Присутні висловили свої думки та пропозиції, які надалі будуть розглядатися комітетом.