Новини Маріупольської РДА

06 Жовтня, 2023 р., 17:21
Сьогодні, 06 жовтня 2023 року, голова районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Наталія БУКРЄЄВА долучилася до зустрічі з делегацією Управління Організації Об’єднаних Націй з координації гуманітарних справ.
06 Жовтня, 2023 р., 17:20
Під різними приводами шахраї поширюють фішингові посилання, за якими просять перейти та ввести дані для входу на сторінку в соцмережах або в месенджер користувача.
05 Жовтня, 2023 р., 19:18
Протягом місяця були проведені засідання Координаційних центрів підтримки цивільного населення при Сартанській селищній військово-цивільній адміністрації, Мангушській селищній раді, Маріупольській міській раді та Нікольській селищній раді.
04 Жовтня, 2023 р., 10:37
Сьогодні свій день народження відзначає голова Маріупольської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Наталія Букрєєва.
03 Жовтня, 2023 р., 18:39
В рамках налагодженої співпраці з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та територіальними громадами району продовжуємо надавати гуманітарну допомогу мешканцям Маріупольського району.
03 Жовтня, 2023 р., 18:31
Сьогодні провели видачу гуманітарної допомоги у вигляді сімейних продуктових наборів від Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) у партнерстві з #HowardGBUFFETT Foundation (HGBF) у місті Кривий Ріг.
03 Жовтня, 2023 р., 15:27
У місті Запоріжжя була проведена видача гуманітарної допомоги у вигляді сімейних продуктових наборів для мешканців Маріупольського району, яка забезпечена міжнародними благодійниками Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) у партнерстві з #HowardGBUFFETT Foundation (HGBF).
02 Жовтня, 2023 р., 19:27
02 жовтня 2023 року у Київському Будинку вчених НАН України для дітей Донецької та Луганської областей відбувся благодійний концерт одного з найвідоміших музикантів нашого часу - Остапа Шутка.
02 Жовтня, 2023 р., 14:23
Щорічно в перший понеділок жовтня у багатьох країнах відзначають Міжнародний день лікаря.
01 Жовтня, 2023 р., 18:25
Голова Маріупольської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Наталія Букрєєва привітала працівників освіти Нікольської, Мангушської і Сартанської громад.