Новини Маріупольської РДА

26 Вересня, 2023 р., 16:10
Відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Маріупольській районній військовій адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Наталії Букрєєвої.
26 Вересня, 2023 р., 14:00
З 24 лютого 2022 року триває повномасштабне вторгнення російської федерації на територію України. В умовах воєнного стану стале забезпечення донорською кров’ю та її компонентами є однією з умов забезпечення обороноздатності країни та запорукою національної безпеки.
23 Вересня, 2023 р., 09:35
Шановні мешканці Нікольської громади! Щиро вітаємо вас із Днем громади!
22 Вересня, 2023 р., 16:31
Відбулося чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Юлії Костюніної.