Новини Маріупольської РДА

31 Жовтня, 2023 р., 20:17
У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 р. № 364 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевому органі виконавчої влади, органі місцевого самоврядування» Маріупольською райдержадміністрацією проводиться робота щодо створення координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при райдержадміністрації.
14 Жовтня, 2023 р., 12:55
У вересні поточного року, за ініціативою Українського ветеранського фонду Міністерство у справах ветеранів України, Соціологічна група «Рейтинг» провели ІV Загальнонаціональне опитування. У рамках цього дослідження визначалось актуальне ставлення суспільства до ветеранів російсько-української війни, уявлення про образ ветерана, потреби та можливі проблеми, з якими стикаються ветерани у цивільному житті.