Новини Маріупольської РДА

27 Січня, 2022 р., 15:02
Нову техніку, спорядження та обладнання передано керівництву підпорядкованих підрозділів Головного управління ДСНС України у Донецькій області в м. Краматорськ, м. Маріуполь, м. Волноваха, м. Бахмут, м. Покровськ, м. Торецьк, м. Селидове та смт Нікольське.
27 Січня, 2022 р., 14:38
Збільшення кількості виявлених хворих на COVID-19 спостерігається у Донецькій області протягом кількох останніх днів. Про це заступник голови Донецької облдержадміністрації Денис Клюшников повідомив на засіданні колегії ОДА сьогодні, 27 січня.
27 Січня, 2022 р., 14:17
На початку засідання голова Донецької облдержадміністрації Павло КИРИЛЕНКО представив нового заступника голови облдержадміністрації питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації Максима САНДИГУ.
27 Січня, 2022 р., 14:10
Громадяни звернулись до представника влади Маріупольського району з нагальною проблемою щодо виділення земельних ділянок у постійне користування місцевим мешканцям.
27 Січня, 2022 р., 13:28
Відтепер жителі тимчасово окупованих територій України можуть отримати «пакунок малюка» або грошову компенсацію його вартості Кабінетом Міністрів України 23 грудня 2021 року прийнято постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».
26 Січня, 2022 р., 09:09
Райдержадміністрація, інформує що Радою жінок Донеччини ініційовано реалізація програми для молоді «Skil lab: Local Leaders», в якій можуть прийняти участь особи віком від 18 до 25 років що навчаються в закладах професійно-технічної освіти та у вищих закладах освіти, лідери студентських, молодіжних рухів.
24 Січня, 2022 р., 12:28
На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 31.08.2021 №38421/1/1-21 Міністерством економіки України спільно з Державною службою України з питань праці створено інформаційну платформу для оперативного інформування про стан заборгованості із заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях.
24 Січня, 2022 р., 10:18
У храмі Рівноапостольного князя Володимира проведено поминальну літургію, присвячену скорботній даті.
22 Січня, 2022 р., 14:56
До Дня Соборності Україні більш сотні людей долучилися до акції «Ми -це Україна!» між Донецькою та Запорізькою областями. Сталося це між Маріупольським та Бердянським районами. Біля міжобласного знаку з одного та іншого боків траси вишикувалися люди з прапорами у жовто-синій атрибутиці.
22 Січня, 2022 р., 12:20
Сьогодні, 22 січня, біля пам’ятника Тарасу Шевченку пройшов урочистий мітинг з нагоди Дня Соборності України.