У Києві вперше відбувся благодійний фестиваль грецько-української культури «Панаїр»

Дата: 26.05.2024 13:57

Фото без опису

Голова Маріупольської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Наталія Воробйова взяла участь у благодійному фестивалі грецько-української культури «Панаїр».

25 травня 2024 року на території ВДНГ у Києві вперше відбувся благодійний фестиваль грецько-української культури «Панаїр». На цей захід зібралися греки з усіх куточків України, щоб відсвяткувати це свято за давніми традиціями та познайомити всіх з унікальною культурою приазовських греків.

Фестиваль «Панаїр» продовжує відігравати важливу роль у житті грецьких громад, надаючи можливість поспілкуватися з близькими та зберегти зв’язок з давніми традиціями і культурною спадщиною.