Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Маріупольській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації

Дата: 29.05.2024 13:13

Фото без опису

Відбулося чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Маріупольській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Павла Штепки.

В.о. директора Маріупольського центру зайнятості Дар’я Вакулик розповіла про умови отримання гранту від держави для розвитку бізнесу. Мікрогрант на власну справу – це безпроцентна державна допомога фізичним особам та суб’єктам господарювання на створення та розвиток власного бізнесу.

Також обговорили напрями співпраці з міжнародною організацією Project Hope.

За підсумками розгляду питань порядку денного були надані відповідні протокольні доручення.