Новини Маріупольської РДА

13 Січня, 2023 р., 11:45
Щороку 13 січня українці святкують День Маланки або Щедрий вечір.
12 Січня, 2023 р., 11:44
Щороку в Україні 12 січня відзначається День українського політв’язня. Це день шани тих, для кого переконання і цінності стали дорожчими за фізичну свободу. Традиція відзначення дня політв’язня запроваджена 1975 року з пропозиції В’ячеслава Чорновола, який закликав протистояти репресіям і жорстокості радянського режиму. Дату обрали невипадково. 12-14 січня 1972-го року радянська влада провела найбільшу репресивну акцію проти українських дисидентів. Масові затримання та арешти були помстою за їх боротьбу за незалежність України та творчість, що доводила міфічність ідеології радянської людини.
11 Січня, 2023 р., 11:44
11 січня люди в усьому світі відзначають Міжнародний день "Дякую".
07 Січня, 2023 р., 11:42
7 січня особлива духовна радість обіймає кожного з нас, бо цей день – незвичайний. Ми прославляємо одну з найвеличніших подій Священної історії щирим і сповненим радості привітанням: „Христос рождається – славіте Його!”
06 Січня, 2023 р., 11:42
За давньою традицією, належне різдвяне святкування починається ще ввечері напередодні Різдва з духовних і матеріальних приготувань.
06 Січня, 2023 р., 11:28
Організація Об'єднаних Націй обрала дату 6 січня, щоб привернути увагу людей до становища сиріт війни. Міжнародна конвенція про права дитини свідчить, що їхніх прав мають дотримуватися навіть під час війни. Діти мають право на захист за будь-яких обставин і на життя в мирній обстановці, навіть якщо дорослі не змогли розумно вирішити свої конфлікти.
04 Січня, 2023 р., 11:25
Мангушським відділенням управління виконавчої дирекції ФССУ в Донецькій області виплачено 741 тис. гривень щомісячних страхових виплат у грудні 2022 року
04 Січня, 2023 р., 09:25
Голова Маріупольської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Наталія БУКРЄЄВА прийняла участь в онлайн-нараді під головуванням заступника голови Донецької обласної державної адміністрації Вадима ФІЛАШКІНА Під час наради були обговорені проблемні питання щодо потреб у генераторах, підключення до мережі інтернет та забезпечення необхідним обладнанням пунктів для безперебійної роботи.
04 Січня, 2023 р., 09:23
З нового року змінився порядок виплат за державним соціальним страхуванням
01 Січня, 2023 р., 09:22
1 січня - Цей день в Україні та в світі – Всесвітній день миру!