15 Грудня, 2021 р., 14:58
Від 7 до 14,6 тисяч гривень становитимуть з 1 січня 2022 року мінімальні пенсійні виплати ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які мають інвалідність.
15 Грудня, 2021 р., 14:17
«Учасники мережі будуть визнавати цифрові документи одне одного і не вимагатимуть додаткових COVID-документів для перетину кордону. Для вакцинованих українців це означає одне — вільні та зручні подорожі в більше країн світу. Без ПЛР-тестів та самоізоляції в країнах прибуття, коли таке дозволяє їхня епідемічна ситуація», – розповіла Марія Карчевич.
14 Грудня, 2021 р., 16:48
Туризм повинен стати провідним сектором економіки в Маріупольському районі. Маріупольська райдержадміністрація розпочинає робити аналіз туристичної галузі Приазов’я, вивчати туристичний потенціал, переваги та ключові напрямки розвитку туризму, потреб споживача туристичних послуг Приазов’я.
09 Грудня, 2021 р., 07:25
10 грудня з 9:00 до 11:00 на телефонному зв‘язку «Гаряча лінія» буде приймати звернення громадян керівник апарату Маріупольської райдержадміністрації Віра СИРОТІНА.
06 Грудня, 2021 р., 10:19
Вакцинуватися відтепер можна й за такими адресами:
06 Грудня, 2021 р., 08:10
Цього разу детально пояснюємо, які документи потрібні та яких правил слід дотримуватися для відвідування громадських закладів, театрів, кіно, кафе, ресторанів, спортзалів, готелів тощо.
02 Грудня, 2021 р., 08:48
03 грудня з 9:00 до 11:00 на телефонному зв‘язку «Гаряча лінія» буде приймати звернення громадян начальник Архівного відділу Маріупольської райдержадміністрації Олена АЛЬГІНА.
30 Листопада, 2021 р., 11:28
Метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Формат заходу передбачає насичену програму за такими тематичними напрямами: - основні виклики мікро- та малих підприємств, надання інформації та практичних порад щодо їх подолання; - надання поштовху для розвитку підприємств на принципах сталості, як однієї з основних умов довгострокової конкурентоспроможності; - інформування представників бізнесу щодо можливостей, що надаються в рамках міжнародних та національних проєктів, державних програм фінансування бізнесу, які діють в Україні; презентації ефективних практик з питань розвитку МСБ та історії успшної роботи підприємців. До участі в конференції запрошуються представники регіональних та національних органів державної влади, підприємці - представники малого і середнього бізнесу, регіональні торгово-промислові палати, бізнес-асоціації, громадські організації, представники міжнародних організацій. Початок роботи Конференції - 8 грудня 2021 року о 10.00 у конференц-холі Донецької ТПП (Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого 43А). Реєстрація учасників - з 9.00 при обов'язковій наявності COVID-сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту (термін дії 72 години). У випадку зацікавленості щодо участі, просимо проінформувати організаторів не пізніше ніж 2 грудня 2021 року за телефоном: моб. (050)347-85-73; е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com; oleg.bedzay@gmail.com Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3EMjWOB Додаткова інформація щодо участі в конференції за телефоном: моб. (050)347-85-73; е-mail: oleg.bedzay@donetskcci.com; oleg.bedzay@gmail.com (контактна особа - Олег Бедзай).
25 Листопада, 2021 р., 11:04
Дана програма дає можливість усім виробникам-підприємцям отримати безкоштовно магазин на 3 місяці на платформі eBay або 200 товарних карточок (якщо асортимент товарів не дуже широкий), персональну підтримку менеджерів платформи. Всі підприємці, які зареєструються на платформі з 25 жовтня до 31 грудня 2021 року, матимуть спеціальні умови для здійснення продажів на платформі eBay.