12 Січня, 2022 р., 14:55
14 січня з 9:00 до 11:00 на телефонному зв‘язку «Гаряча лінія» буде приймати звернення громадян голова Маріупольської райдержадміністрації Наталія БУКРЄЄВА.
29 Грудня, 2021 р., 09:00
З метою недопущення обмороження та загибелі людей під час ускладнення погодних умов Маріупольська районна державна адміністрація інформує про місця розташування пунктів обігріву для водіїв автотранспорту та пасажирів автобусів пасажирських перевезень:
28 Грудня, 2021 р., 08:10
Погода 28 грудня 2021року на території Донецької області буде зумовлена проходженням активних атмосферних фронтів, у зв'язку з чим буде спостерігатися: сніг, на дорогах ожеледиця,сніговий накат,
21 Грудня, 2021 р., 11:04
Згідно з заявою АТ «Державний ощадний банк України», надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчується під час карантину (до 31.03.2021).
17 Грудня, 2021 р., 15:09
З 19 грудня усі українці, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусної хвороби і мають завантажений в Дії «зелений» COVID-сертифікат, зможуть отримати 1000 грн. Уряд ухвалив постанову щодо програми єПідтримка. Документом передбачено, що кошти нараховуватимуться на віртуальну картку в додатку Дія, а витрати їх можна буде на окремі послуги у сфері розваг.
16 Грудня, 2021 р., 15:53
Відбулась презентація чат-боту з протидії торгівлі людьми «Залишайся в безпеці», який розроблений у рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» завдяки співпраці Львівського державного університету внутрішніх справ та Координатора проектів ОБСЄ в Україні за сприяння Міністерства соціальної політики та Національна поліція України.
16 Грудня, 2021 р., 14:59
Благодійна акція «Подаруй дитині Різдвяне Диво!» для дітей Донецької області, які опинились в складних життєвих обставинах (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, вихованці дитячих будинків тощо), запроваджується комунальним підприємством «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» за підтримки Донецької облдержадміністрації.
16 Грудня, 2021 р., 09:21
17 грудня з 9:00 до 11:00 на телефонному зв‘язку «Гаряча лінія» буде приймати звернення громадян  начальник відділу економіки та агропромислового розвитку управління соціально-економічного розвитку територій райдержадміністрації Ельга Сташенко.
15 Грудня, 2021 р., 15:11
Відповідні зміни до Постанови №1236 ухвалили під час засідання Уряду 15 грудня.