Сьогодні ми вшановуємо пам'ять дітей, які стали жертвами збройної агресії Російської Федерації. Їхні життя були трагічно обірвані, залишаючи в наших серцях невиліковний біль та сум. Ми пам'ятаємо кожну дитину, яка не змогла здійснити свої мрії, поба

Дата: 04.06.2024 15:11

Фото без опису

Ми пам'ятаємо кожну дитину, яка не змогла здійснити свої мрії, побачити світ та внести свій вклад у наше спільне майбутнє. Цей день нагадує нам про неоціненну вартість мирного неба та дитячого сміху, який, на жаль, занадто часто зникає через війну.

Наш обов'язок - зберігати пам'ять про цих невинних жертв, продовжувати боротися за мир і справедливість. А весь світ має докладати всі зусилля, щоб подібні трагедії більше ніколи не повторювалися.

Світла пам'ять маленьким янголам. Нехай вони спочивають в мирі.