Відкриття Центру підтримки ВПО Маріупольського району "Серце сходу"

Дата: 24.05.2024 14:41

Фото без опису

23 травня відбулося відкриття Центру підтримки ВПО Маріупольського району «Серце сходу» в місті Львові.

На відкритті центру були присутні голова Маріупольської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Наталія Воробйова, керівник Сартанської військово-цивільної адміністрації Олександр Куркчи, в.о. Мангушського селищного голови Володимир Матяш, заступник голови Нікольської селищної ради Тетяна МАРТИЩЕНКО, а також почесні гості заступник начальника управління - начальник відділу моніторингу соціальних програм Департаменту соціального захисту населення Донецької обласної державної адміністрації Ольга БОНДАРЕНКО, виконавчий директор БО БФ "Карітас-Львів УГКЦ" Василь ЗЕЛЕНКО та команда надавача послуги життєстійкості.

Центр підтримки ВПО Маріупольського району «Серце сходу» - це простір, де наші мешканці отримуватимуть підтримку, допомогу та відповіді на питання, які постають перед кожною людиною, яка була вимушена покинути рідну домівку.

Працюємо заради Перемоги та мешканців нашого району!