Управління соціального захисту населення Маріупольської районної державної адміністрації інформує

Дата: 21.05.2024 10:16

Фото без опису

У м. Києві функціонує Громадська організація «КИЇВСЬКА ШКОЛА ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ІМЕНІ СЕРГІЯ НИЖНОГО», яка запроваджує освітні програми «Невтрачене покоління», «Дружина ветерана» та утворена задля створення можливостей для цілеспрямованих, мотивованих та амбіційних лідерів через стипендійне навчання.

Програма та навчання у школі:

- поширює успішні та інноваційні методи управління державними органами та організаціями, надаючи навчальні програми та інструменти для впровадження новаторських стратегій;

- формує плеяди лідерів, здатних змінювати систему на користь суспільства, сприяючи обміну досвідом, співпраці та створенню мережі для поширення найкращих практик у державотворчих процесах.

Зважаючи на виклики сьогодення цієї організації започатковано декілька освітніх програм, в тому числі в напрямку ветеранської політики, спрямованих на реінтеграцію ветеранів та, зокрема, ветеранів з інвалідністю; дружин та дітей ветеранів; представників ОМС, які реалізують ветеранську політику в громадах; працівників підприємств та організацій, що забезпечують та супроводжують адаптацію робочих місць для ветеранів з інвалідністю та перекваліфікацію ветеранів. Наразі, завдяки благодійним пожертвам, започаткована нова стипендіальна програма «Невтрачене покоління» з метою підтримки та розвитку молодих людей, які вже пройшли через випробування на війні та мають бойовий досвід і допомогти цим молодим героям та героїням здобути нові знання, навички та уміння, а також підвищити професійний рівень.

Детальніше про стипендіальну програму можна дізнатися на сайті https://www.kspa-ngo.com/.

Також, в рамках утвореної на майданчику Громадської організації «Київська школа державного управління імені Сергія Нижного» постійно діючої платформи взаємодії органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань та формувань, діяльність яких пов’язана із формуванням в Україні дієвої та інклюзивної соціальної політики щодо ветеранів війни започатковано і реалізується навчальна програма «Дружина ветерана», мета якої - формування стійкості, спроможності, життєзарадності дружин ветеранів, щоб стати точкою опори для реінтеграційних процесів, забезпечення мотивацій до економічної самостійності, суспільно - політичної активності ветеранів.