Міжнарожний день вишиванки у Центрі падтримки ВПО Маріупольського району "Серце сходу"

Дата: 16.05.2024 14:39

Фото без опису

Вишиванка – символ приналежності до роду та нації, ознака українськості, яка вирізняє українця у багатомірному, багато вбраному глобалізованому світі, це наш етнічний бренд.

На базі Центру підтримки ВПО Маріупольського району відбувся захід, присвячений Міжнародному Дню вишиванки, який було організовано Мангушською територіальною громадою. У заході взяв участь заступник голови Маріупольської райдержадміністрації Павло Штепка.

Учасники заходу власноруч виготовити оберіг, що захищатиме родину та оселю від всіляких негараздів.

Також присутні за заході доєдналися до зустрічі «Вишивана Україна» - телемосту, який було організовано в межах соціокультурного проєкту «Схід-Захід онлайн». Учасниками цієї зустрічі є Публічна Smart – бібліотека місто Львів, Рівненська обласна бібліотека для дітей, Харківська обласна бібліотека для дітей та Донецька обласна бібліотека для дітей.