Ветеранський челендж, присвячений до 10-ї річниці початку Антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях

Дата: 14.04.2024 18:44

Сьогодні у місті Дніпро пройшов ветеранський челендж, присвячений до 10-ї річниці початку Антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Участь у заході взяли ветерани та мешканці Маріупольського району та всієї Донеччини.

Захід організовано Представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитром Михальовим та Управлінням з питань ветеранської політики Донецької облдержадміністрації, під керівництвом начальника управління – Артура Насібяна.

14 квітня 2014 року розпочалася Антитерористична операція і вже 10 років наші воїни віддають найцінніше – своє життя, захищаючи рідну землю.

Одним із пріоритетних напрямів ветеранської політики є реінтеграція ветеранів у громади, спільноти та родини.

Спорт є одним із видів реінтеграції ветеранів. Ці змагання виступили інструментом психологічної та соціальної адаптації ветеранів у мирному житті.

За інформацією Управління з питань ветеранської політики Донецької ОДА.