Видача сімейних продуктових наборів від постійних партнерів Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) у місті Києві

Дата: 14.04.2024 11:38

Провели чергову видачу сімейних продуктових наборів від постійних партнерів Global Empowerment Mission Ukraine (GEM), які працюють у партнерстві з Howard G. BUFFETT Foundation (HGBF) для внутрішньо переміщених осіб Маріупольського району, які перемістились до Києва та Київської області.

Спільно з територіальними громадами Маріупольського району в першу чергу закриваємо потреби вразливих категорій населення, зокрема: людей похилого віку, людей з інвалідністю, багатодітних сімей, сімей з маленькими дітьми, а також всіх внутрішньо переміщених осіб району.

Продуктові набори містять все необхідне, а саме: цукор, борошно, різні види круп, консерви, олію, печиво, згущене молоко.

Вдячні Благодійному Фонду Global Empowerment Mission та особисто засновнику Благодійного Фонду Michael Capponi за постійну підтримку.

Продовжуємо працювати заради Перемоги!