Засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Маріупольській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації

Дата: 16.04.2024 08:32

15 квітня 2024 року відбулося засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Маріупольській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації участь у якому взяла голова Маріупольської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Наталія ВОРОБЙОВА.

До засідання також долучились голова Ради ВПО при Донецькій облдержадміністрації, обласній військовій адміністрації Тамара ЛУК’ЯНЧУК, начальник управління з питань ветеранської політики Донецької облдержадміністрації НАСІБЯН, заступник начальника управління - начальник відділу з питань внутрішньо переміщених осіб Департаменту соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації Ольга БОНДАРЕНКО, керівники та фахівці територіальних громад Маріупольського району, голови Рад з питань ВПО громад Маріупольського району.

Голова ради ВПО Неллі СЄВЄРІНА озвучила питання щодо кількості внутрішньо переміщених осіб, які обліковуються у громадах Маріупольського району та наявну потребу мешканців у забезпеченні житлом.

На засіданні розглянуті питання щодо внесення змін до складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Маріупольській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації; проведеної роботи з внутрішньо переміщеними особами Мангушської селищної ради; послуг та активних програм служби зайнятості; відновлення втраченого правовстановлюючого документу на нерухоме майно тощо.

Під час засідання учасники напрацювали пропозиції, рекомендації, напрями співпраці з питань порядку денного.