Онлайн-нарада з представниками управління з питань ветеранської політики Донецької облдержадміністрації

Дата: 12.04.2024 14:27

Начальник управління соціального захисту населення Маріупольської районної державної адміністрації Олена Булат взяла участь в онлайн-нараді з представниками управління з питань ветеранської політики Донецької облдержадміністрації, державним експертом експертної групи з питань підтримки вразливих верств населення директорату розвитку соціальних послуг Міністерства соціальної політики України Володимиром Хаджиновим та представником санаторно-курортного закладу ПрАТ лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт» Ольгою Шикуновою.

Тема заходу: «Отримання послуг ветеранами та членами їх родин комплексної реабілітації та психосоціального відновлення у санаторно-курортних закладах за рахунок коштів місцевого бюджету».

В ході наради обговорили питання, що були присвячені допомозі у стабілізації психоемоційного стану, відновлення фізичного здоров'я ветеранів, у тому числі реабілітацію внаслідок травм, бойових поранень; сприянню формування довірливих стосунків у сім’ї та навичок спілкування; організації та проведенню різноманітних розважальних та культурних заходів для підтримки духовного благополуччя ветеранів та їх родин.