RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE

Дата: 11.04.2024 12:24

У Києві розпочав свою роботу RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE, організатором якого є Конфедерація будівельників України та Premier Expo Ukraine. Це потужна платформа для обговорення відбудови України.

У складі делегації від Донецької області у заході бере участь голова Маріупольської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Наталія Воробйова.

На учасників форуму чекає обговорення найактуальніших тем відновлення та розвитку будівельної галузі, включаючи інноваційні технології, екологічні рішення та стратегії сталого розвитку, а також цікаві дискусії та обмін досвідом з колегами по галузі.

В рамках форуму, крім головної програми, передбачені дві дискусійні панелі, та практичний кейс щодо Порядку дій для участі відбудови: від отримання містобудівних умов до отримання дозволу на будівництво.