Продовжуємо працювати на благо Маріупольського району

Дата: 08.04.2024 08:39

10 квітня відбулася зустріч голови Маріупольської райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Наталії Воробйової із ректором Маріупольського державного університету Миколою Трофименко.

В ході зустрічі відбулося підписання договору про співпрацю, у межах якого планується створити унікальне інноваційне творче середовище для всебічного розвитку громад.

Також договір про співпрацю із Маріупольським державним університетом підписав керівник Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Олександр Куркчи.

Спільні дії будуть спрямовані на благо громад Маріупольського району, зокрема дадуть змогу привернути увагу до проблем реалізації та захисту прав людини, знайти шляхи для їх вирішення, підвищити рівень правової грамотності громадян, які проживають у Донецькій області.