У місті Кривий Ріг провели видачу гігієнічних наборів від Міжнародної організації з міграції (МОМ)

Дата: 03.10.2023 18:39

В рамках налагодженої співпраці з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та територіальними громадами району продовжуємо надавати гуманітарну допомогу мешканцям Маріупольського району.

Сьогодні у місті Кривий Ріг провели видачу гігієнічних наборів від Міжнародної організації з міграції (МОМ). Дякуємо нашим партнерам за постійну допомогу мешканцям Маріупольського району.

Дякуємо Бахмутській районній державній адміністрації, районній військовій адміністрації та Сіверській міській військовій адміністрації за надану допомогу в проведенні видачі гігієнічних наборів на базі Центру підтримки "З Бахмутом у серці".

Разом до перемоги.