Дата: 03.10.2023 15:27

У місті Запоріжжя була проведена видача гуманітарної допомоги у вигляді сімейних продуктових наборів для мешканців Маріупольського району, яка забезпечена міжнародними благодійниками Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) у партнерстві з #HowardGBUFFETT Foundation (HGBF).

Висловлюємо слова щирої вдячності Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) у партнерстві з #HowardGBUFFETT Foundation (HGBF) та всім волонтерам GEM

за своєчасну та необхідну допомогу мешканцям Маріупольського району в такий складний і не простий час, за те що не залишаєтесь осторонь проблем тих хто її потребує, а всіляко намагаєтеся внести частку своєї душі і праці у спільну мету – перемогу над ворогом. Перемога прийде обов’язково! Ми будемо наближати її разом - кожен на своєму фронті.