Актуальні вакансії Маріупольського міського центру зайнятості станом на 21.08.2023.

Дата: 22.08.2023 15:33

Фото без опису✅ ТОВ "АЗОВТРАКСЕРВІС" Вакансія: Менеджер з продажів (продаж автомобільних шин)

м.Київ, Подільський район, вул. Межегірська, 26.

✅ МДУ Вакансії: Бібліотекар (досвід роботи, вища освіта, знання роботи з електронним репозитарієм, електронним каталогом обов'язково)

Київ, вул. Преображенська, 6.

✅ БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "Я-МАРІУПОЛЬ" (Львів). Вакансії: Перукар (досвід роботи від 3 років)

м.Львів, вул.Замарстинівська, 120-Б

✅ ФОП ВЕЛИЧКО РУСЛАН ГЕННАДІЙОВИЧ Вакансія: Касир; Пекар (бажано з досвідом роботи, випічка тортів, круасанів, рулетиків).

Тернопіль, вул. Шептицького, 26 б

✅ ЗАМРІЙ ОЛЕНА ГЕННАДІЇВНА Вакансія: Бариста з досвідом роботи.

м. Ужгород (центр).

✅ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ М. МАРІУПОЛЬ" Вакансія: Санітарка

м. Київ вул. Довженко,3.

✅ ДОНЕЦЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ Вакансія: юрисконсульт, судовий експерт сектору балістичного обліку, Судовий експерт сектору автотехнічних досліджень

м. Дніпро, вул. Дніпросталівська, 2.

✅ ТОВ "ВЕСТ ПЕТРОЛ МАРКЕТ"

Вакансія: Оператор-касир на АЗС WOG (без досвіду роботи)

м. Одеса, Фонтанська дорога, 2а,Головатова(на 7й), Балковская 2 (пересовский мост), Рабина,24 (бив. Якира) (Малиновський р-он).

✅ ДАВИДЕНКО ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ Вакансія: Кухар

м. Київ, вул. Соборності, 7Б.

✅ КРЮКОВА МАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА Вакансія: Менеджер з організації консультативних послуг

Київ, вул. Воскресенська буд. 16- Б. к.7.

✅ Дубовик Ігор Олексійович Вакансія: швачка (з досвідом роботи)

м. Львів (вул. Садова, 2 а).

✅ Коктейльний бар –«Вогник» у м. Києві (вулиця Князів Острозьких, 2) м. Арсенальнаи Вакансії: Кухар; Офіціант.

✅ БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "Я-МАРІУПОЛЬ" (Київ)  Вакансія: Перукар (досвід роботи від 3 років, або 2 універсала, або 1-чоловічий, 1-жіночий) на 0,5 ставки.

м. Київ вул. Магнітогорська, 9.

✅ КЗК "Донецька обласна бібліотека для дітей"  Вакансія: Бібліограф (з досвідом роботи)

Дистанційна робота

✅ ГАЛАТ ЛЮБОВ ПЕТРІВНА  Перукар Манікюрник

м.Київ, Голосіївський р-р, м. Виставковий центр, вул. Юлії Здановської 46/1

✅ Маріупольський міжрайонний відділ Управління поліції охорони в Донецькій області Психолог 1 категорії (з досвідом роботи)

м. Слов’янськ, м. Краматорськ, с. Покровськ, м. Костянтинівка

✅ БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "Я-МАРІУПОЛЬ" (м. Івано-Франківськ) Перукар ( з досвідом роботи)

✅ Управління з гуманітарних питань Сартанської селищної військово-цивільної адміністрацій

викладач баяна дистанційно

✅ САРТАНСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ МАРІУПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Спеціаліст-юрисконсульт І категорії управління з гуманітарних питань Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Маріупольського району Донецької області.

Дистанційно

✅ТОВ "КОРМО-ТРАНС-ЛОГІСТИК" (м.Запоріжжя)

Водій автотранспортних засобів кат. С, Д, Е.✅ БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "Я-МАРІУПОЛЬ" (Львів), (Запоріжжя)

Вакансія: Перукар

✅СЗОШ №66 (дистанційно)

Вакансія: Вчитель англійської мови

✅ДОНДУВС (м. Кропівницький)

Завідувач медико-санітарної частини

Вакансії: Лікар-терапевт

Інженер групи капітального будівництва відділу матеріального забезпечення

Юрисконсульт

Старший інспектор відділення міжнародного співробітництва

Штукатур відділу матеріального забезпечення

Фахівець з держ. закупівель відділу матеріального забезпечення.

☝️ За детальною інформацією звертайтесь до рекрутерів Маріупольського міського центру зайнятості за телефонами: 📞067-590-79-90, 📞 098-108-53-35, 📞 099-741-89-65