Програма "Ваучер на навчання"

Дата: 11.08.2023 14:39
Кількість переглядів: 317

Фото без опису

Однією із дієвих послуг державної служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці є видача ваучерів на навчання. За допомогою ваучера громадянам певних категорій можна здобути нову спеціальність, професію чи підвищити кваліфікацію, а роботодавцям - отримати необхідний кваліфікований персонал.

Подати онлайн-заявку на отримання ваучера можна безпосередньо на порталі служби https://voucher.dcz.gov.ua/ 

Це реальний шанс для людей старше 45 років, внутрішньо переміщених осіб, ветеранів, осіб з інвалідністю здобути нову професію чи спеціальність, підвищити кваліфікацію у закладах освіти чи у роботодавця. Держава пропонує освоїти понад сотню професій та спеціальностей (123 позиції), з-поміж них є такі поширені, як муляр, токар, агроном, верстатник, а також фахівці медичної психології, ІТ, економічні дисципліни, інженери тощо. З повним переліком професій та спеціальностей можна ознайомитись за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0793-23#n7.

Громадяни самостійно обирають професію або спеціальність, заклад освіти у межах України та форму навчання: очну, заочну чи дистанційну. Навчання здійснюється закладами професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на освітню діяльність. Усі бажаючі повинні мати професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту і не бути зареєстрованими в службі зайнятості як безробітні. Вартість ваучера складає майже 27 тисяч гривень. Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то роботодавець або фізична особа доплачує різницю самостійно.

Для отримання більш детальної інформації щодо програми «Ваучер на навчання» звертайтеся до Call-центру Донецького обласного центру зайнятості безкоштовно за номером телефону 0 800 33 61.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь