З Днем Хрещення Київської Русі-України

Дата: 28.07.2023 12:32

Фото без опису

Традиційно в Україні щороку 28 липня ми відзначаємо День Хрещення Київської Русі-України, а православна церква вшановує пам’ять рівноапостольного князя Володимира.

Прийняття християнства справило великий вплив на життя українців і розвиток нашої держави, зміцнило зв’язки між окремими землями Русі та сприяло розвитку міжнародних відносин, насамперед з європейськими країнами, закріпивши вектор України в напрямі Європи ще в ті далекі часи.

Християнство з того часу стало основою духовних та культурних традицій. Крок, який було зроблено в 988 році, обумовив основи європейських прагнень українців. Саме орієнтація на європейські цінності дає снагу українському народу в боротьбі за своє майбутнє, цілісність і суверенітет країни.

Вітаємо всіх українців з Днем Хрещення Русі і бажаємо міцної віри та злагоди, Божого благословення та успіхів в добрих починаннях, міцного здоров'я, скорішої перемоги над ворогом та багато мирних і щасливих років.