Круглий стіл «Україно, наша держава, тобі – наша любов, подяка і шана»

Дата: 28.07.2023 14:03

Фото без опису

Формування громадянина - патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю, виховання громадян, які здатні побудувати громадянське суспільство, в основу якого були б закладені та постійно втілювалися демократія, толерантність та повага до прав людини, набуває сьогодні особливого значення.

Саме цьому і був присвячений круглий стіл «Україно, наша держава, тобі – наша любов, подяка і шана», організований спільно із Сартанською громадою в рамках тематичних заходів до Дня Української Державності для молоді.

День Української Державності в Україні нагадує нам про тисячолітню історію державотворення нашої країни. У це свято ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна, демократична держава. Саме ці теми обговорювали сьогодні учасники круглого столу.