День національної поліції України

Дата: 04.07.2023 14:12

Фото без опису

Голова Маріупольської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Наталія БУКРЄЄВА привітала з професійним святом поліцейських Маріупольського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Служба в поліції є справжнім покликанням, оскільки вимагає виняткової відповідальності, сумлінності, високої фахової підготовки та самовідданості. Сьогодні на органи поліції покладені важливі завдання, які полягають не лише у захисті життя, здоров’я, прав і свобод громадян, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, протидії злочинності, а й у встановленні довірливих відносин з громадянами та відновленні поваги до професії поліцейського.

Дякуємо за службу, вірність присязі та відданість українському народові. Бажаємо міцного здоров’я, професійних успіхів, сили духу та скорішої Перемоги! Впевнені, що ви й надалі ефективно виконуватимете свій обов’язок, забезпечуючи правопорядок і спокій.
Зі святом!

Фото без опису