Нарада з питання організації забезпечення соціальними послугами з догляду та медичними послугами потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання

Дата: 09.05.2023 12:16

Фото без опису

Голова Маріупольської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Наталія Букрєєва взяла участь в нараді під головуванням заступника голови облдержадміністрації Юлії Костюніної з питання організації взаємодії з виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2023 року № 438 «Деякі питання організації забезпечення соціальними послугами з догляду та медичними послугами потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які їх потребують».

Під час заходу обговорили механізм надання соціальної послуги з догляду і медичних послуг, а також щодо взаємодії Пенсійного фонду України (як установи, відповідальної за виконання функцій соціального захисту осіб, застрахованих за загальнообовʼязковим державним соціальним страхуванням) та територіальної громади, в якій перебувають потерпілі на виробництві.