Привітання з Днем народження голову Донецької обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації Павла Кириленка.

Дата: 05.05.2023 09:12

Фото без опису

Керівництво та колектив Маріупольської районної державної адміністрації, районної військової адміністрації вітає з Днем народження голову Донецької обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації Павла Кириленка!

Шановний Павле Олександровичу!

Ваш високий професіоналізм, компетентність і почуття відповідальності за доручену справу викликає повагу і добру вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати і спілкуватися з Вами, а Ваша тверда життєва позиція здобули визнання й повагу серед колег та громадськості.

Дякуємо за Вашу відданість нашій рідній Донецькій області та країні, за наполегливу та самовіддану працю у цей важкий для всіх українців час!

Тож нехай буде успішною наша спільна та найважливіша справа – звільнення Донеччини!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Разом до Перемоги!