Маріупольська районна державна адміністрація

Річниця великої трагеді

Дата: 26.04.2023 15:23
Кількість переглядів: 33

37 років тому сталася страшна трагедія, яка змінила світ. Аварія на Чорнобильській АЕС стала найстрашнішою за наслідками катастрофою минулого тисячоліття. ЧАЕС – це символ трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх попелом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.
Точну кількість жертв аварії встановити не вдалося, оскільки багато людей вмирали через роки. 30 співробітників АЕС померло в перші дні і тижні аварії, ще сотні тисяч людей померли в наступні кілька років від онкологічних захворювань і променевої хвороби.
26 квітня є днем пам'яті про саму катастрофу і загиблих в ній, а також героїзму працівників станції, ліквідаторів, пожежників, медиків і всіх людей, причетних до ліквідації наслідків аварії.
Безмежна вдячність цим героїчним людям, які жертвуючи своїм життям рятував світ від ядерної загрози. Велика шана та низький уклін героям!