Соціальний захист!

Дата: 04.01.2023 11:25

Мангушським відділенням управління виконавчої дирекції ФССУ в Донецькій області виплачено 741 тис. гривень щомісячних страхових виплат у грудні 2022 року

Упродовж грудня 2022 року щомісячні страхові виплати від Мангушського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області отримали 131 потерпілий на виробництві та членів їх родин.

Загалом у минулому місяці перераховано на банківські картки 741 тис. 546 гривень щомісячних страхових виплат.

Нагадаємо, такі виплати в повному обсязі компенсують потерпілим внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності та фінансуються у наступному місяці за попередній.

Нагадаємо, з 01 січня 2023 року Фонд соціального страхування України передав свої завдання та функції до Пенсійного фонду.Фото без опису