Онлайн-нарада щодо функціонування пунктів незламності в Донецькій області.

Дата: 04.01.2023 09:25

Голова Маріупольської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Наталія БУКРЄЄВА прийняла участь в онлайн-нараді під головуванням заступника голови Донецької обласної державної адміністрації Вадима ФІЛАШКІНА Фото без опису Під час наради були обговорені проблемні питання щодо потреб у генераторах, підключення до мережі інтернет та забезпечення необхідним обладнанням пунктів для безперебійної роботи.

Безперебійне функціонування пунктів незламності є запорукою більш комфортного проходження зимового періоду в області, враховуючи постійні атаки російської федерації на енергетичну систему країни.

В пунктах незламності мешканці області можуть зарядити свої пристрої, скористатись мережею Інтернет за наявності, випити гарячих напоїв, перебуваючи у комфортних умовах завдяки наявності альтернативного джерела опалення.

Працюємо далі, наближаємо перемогу та турбуємось про кожного не зважаючи ні на що!