День адвокатури України

Дата: 19.12.2022 11:47

Щорічно 19 грудня велика кількість представників юридичної галузі святкують своє професійне свято - Фото без опису

Свято було встановлено в грудні 2002 року відповідним президентським указом. Дата була обрана у зв'язку з введенням 19 грудня 1992 року у дію Закона України "Про адвокатуру". Адвокатура України "є добровільним професійним громадським об'єднанням, покликаним, згідно з Конституцією України, сприяти захисту прав, свобод та представляти законні інтереси громадян України, іноземних громадян, осіб без громадянства, юридичних осіб, надавати їм іншу юридичну допомогу".

Метою встановлення свята є визнання великого суспільного значення цього правозахисного інституту в Україні. Адже те, наскільки ефективна діяльність адвокатури, є чітким показником рівня демократії в державі, а також її політичної та економічної стабільності.

Вітаємо з Днем адвокатури України й від усього серця бажаємо, щоб у будь-якій справі вдавалося проявляти впевненість і наполегливість, щоб кожен день приносив перемогу та успіх, щоб життя було сповнене великих можливостей та перспектив.