Переміщення відділів ДВС Маріупольського району!!!

Дата: 07.12.2022 15:17

НФОРМАЦІЯ ПРО ОСОБЛИВОСТІ ЗДІЙСНЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ ВІДДІЛАМИ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ МАРІУПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Фото без описуУправління  забезпечення примусового виконання рішень у Донецькій області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) доводить до відома інформацію про особливості здійснення повноважень відділами державної виконавчої служби Маріупольського району Донецької області:

24 лютого 2022 року у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України Указом Президента України №64/2022 було введено воєнний стан, 27.02.2021 набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення правового регулювання дистанційної роботи» від 04.02.2021 № 1213-ІХ, яким внесені численні зміни до КЗпП України, зокрема було визначено, що дистанційна робота - це форма організації праці, за якої робота виконується працівником поза робочими приміщеннями чи територією власника або уповноваженого ним органу, в будь-якому місці за вибором працівника та з використанням інформаційно-комунікаційних технологій (ч.1 статті 60-2 КЗпП). Таким чином ті обмеження (обставини), що є наслідком тимчасової окупації країною-агресором певних територій Донецької області, а також запровадженням в Україні воєнного стану, не є перешкодою для виконання державними службовцями своїх посадових обов’язків.

З метою забезпечення виконання відділами державної виконавчої служби покладених на них завдань, з одночасним забезпеченням збереження життя і здоров’я працівників, відділи Маріупольського району Донецької області евакуйовано, без зміни юридичної адреси установ.

Актуальні контакти відділів державної виконавчої служби Маріупольського району Донецької області у період дії воєнного стану:

Центральний відділ ДВС у місті Маріуполі Маріупольського району Донецької області

- адреса для листування: 03022, м. Київ, вулиця Васильківська, 38.

- електронна пошта: info_zh@mr.dn.dvs.gov.ua

- контактний телефон: 0954106261

Лівобережний відділ ДВС у місті Маріуполі Маріупольського району Донецької області

- адреса для листування: 20325, Черкаська область, Уманський район, село Городецьке, вул. Центральна, 2А