Нарада стосовно надання гуманітарної допомоги!

Дата: 11.11.2022 18:11

Сьогодні голова райдержадміністрації, районної військової адміністрації Наталія БУКРЄЄВА провела онлайн-нараду стосовно надання на різних рівнях гуманітарної допомоги населенню Маріупольського району, що стали вимушено переселені до інших безпечних регіонів України та постраждали від військових дій збоку РФ.

У нараді прийняли участь заступник Маріупольського міського голови з питаннь діяльності виконавчих органів ради Сергій ОРЛОВ, керівник Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Олександр КУРКЧИ, Нікольський селищний голова Василь МІТЬКО, заступник Кальчицького сільського голови Віталій ТЕСЛЯ, в.о. Мангушського селищного голови Володимир МАТЯШ та фахівці структурних підрозділів Маріупольської міської ради та гуманітарного центру "ЯМаріуполь".

Під час наради були обговорені питання щодо розширення програм, які реалізуються в центрах "ЯМаріуполь" на мешканців Маріупольського району, налагодження взаємодії між райдержадміністрацією та органами місцевого самоврядування під час надання гуманітарної допомоги мешканцям району та процес організації фінансування всіх заходів, які реалізуються в центрах "ЯМаріуполь".Фото без опису