Покров Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2022 09:36

14 жовтня православні віруючі в Україні відзначають Фото без опису - велике світле свято, що символізує зустріч осені та зими, а пов'язане воно зі старовинною легендою про заступництво Діви Марії, яка омофором накрила та захистила Константинополь від загарбників.

В історії України це свято стало одним із головних ще з часів козацтва. Воно відзначається з 1999 року як День українського козацтва. А ще традиційно вважається, що на Покров у 1942 році було утворено Українську повстанську армію, тому 14 жовтня святкується як день УПА. Крім того, з 2014 року на свято Покрови указом Президента був призначений День захисника та захисниці України.

Нехай Божа Мати накриє Вас своїм покривалом і вбереже від бід та напастей. Нехай накриє Україну своїм божественним Покровом та захистить від горя та бід. Бажаємо всім українцям спокійного, щасливого життя у мирній та процвітаючій країні! З Покровом Пресвятої Богородиці!