Вітаємо Вас з Днем міста!

Дата: 24.09.2022 12:32

Маріуполь - місто незламних та нескорених!

Місто у моря, яке розвивалось, зростало, мужніло на разі проходить через нелюдські випробування. Усі досягнення, якими було багате наше місто, складалось з щоденної праці, знань і талантів його жителів. Висловлюємо слова великої вдячності усім мешканцям Маріуполя за любов та вірність рідному місту!

Вітаємо Вас з Днем міста! Кожного року ми відзначали цей день масштабними заходами, але не цьогоріч. Маріуполь - це місто, яке наразі знаходиться в окупації.

Русський мір до невпізнаваності змінив унікальну перлину Донеччини - місто Маріуполь, він майже знищив його, але не знищив та не знищить віру, надію та любов маріупольців в українське майбутнє свого рідного міста.

В минулому році Маріуполь приймав у себе велике свято - фестиваль грецької культури, який зібрав тисячі гостей. Наступний Мега Йорти відбудеться у 2023 році. Естафету фестивалю було передано сусідам - Мангушській громаді.

Ми обов'язково проведемо фестиваль на нашій вільній території та під синьо-жовтим прапором.

"Маріуполю сумно, що всі роз'їхались": це слова маленької маріупольчанки, якій з сім'єю довелось покинути рідне місто.

Маріупольці опинилися в різник куточках світу, але всіх їх поєднує любов до рідного міста. З кожним днем перемога стає все ближчою!

Маріуполь - це Україна! Так було, є і буде.

Віримо у нашу Перемогу!Фото без опису