Міжнародний день миру

Дата: 21.09.2022 16:06

Фото без описуМіжнародний день миру відзначається 21 вересня у всьому світі з 1981 року за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства та вогню. Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі. У 2014 році Україна зазнала військового вторгнення з боку Російської Федерації. Агресор стрімко анексував Кримський півострів і почав бойові дії на східних територіях Луганської і Донецької області. Були вбиті і покалічені тисячі українських громадян. Мільйони людей з окупованих агресором українських територій стали біженцями і вимушеними переселенцями. Так і в 2022 році країна агресор активізувала свої сили та продовжила порушувати незалежність нашої країни, руйнуючи тисячі домівок та змушуючи людей покидати свою рідну землю. З того моменту жоден із днів в Україні не був «Днем миру» ... але мир обов’язково повернеться, як і Крим, схід України та всі тимчасово окуповані території України. Бажаємо всім нам мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством перспективи, не зводячи їх до боротьби за виживання.